Ja Jestem

Dzieło „Ja Jestem” to kontynuacja ogólnopolskiej modlitwy „Młodzi za Jezusem”, której głównym celem jest modlitwa o łaskę czystości dla młodzieży i małżeństw oraz ukazanie realnego działania Pana Jezusa w czasie adoracji!

Pragniemy zaprosić do Miłości, którą jest sam Pan Jezus i którą dzieli się z nami w intymny i mistyczny sposób, kiedy trwamy wpatrzeni w Najświętszy Sakrament.

Czujemy się wezwani do modlitwy o czystość przez samego Pana Jezusa, który mówił do sługi Bożej Rozalii Celakówny: „Popatrz, Moje dziecko, jak strasznie Mnie ranią grzechy nieczyste! Jaką straszną boleść zadają Mi te dusze!” oraz Maryję, która mówiła w Fatimie: „Najwięcej ludzi do piekła idzie przez grzechy nieczyste”.

Intencją Boga nie jest wzbudzanie w nas lęku, ale chronienie nas, ponieważ Bóg tak mocno nas ukochał, iż największym Jego cierpieniem jest cierpienie człowieka.

Zapraszamy do modlitwy o czystość, ponieważ jest to cnota bardzo ważna, która przynosi w życiu człowieka wielkie i piękne owoce. To ona uzdalnia człowieka do prawdziwej wolności i prawdziwego szczęścia. To dzięki czystości odkrywamy wartość człowieka i otwieramy się na piękno stworzenia, to dzięki niej jesteśmy gotowi do służby.

Stajemy przed Bogiem, jak Abraham, który wstawiał się za Sodomę i prosimy za tych, którzy być może patrzą na czystość w perspektywie „obciachu”. Za wzór modlitwy obieramy Maryję, która dzięki wierze odzyskała to, co Ewa straciła przez niewierność.

Każdego, kto chciałby dołączyć do wspólnej modlitwy prosimy o wpisanie się na konkretną godzinę adoracji i wybranie miejsca, gdzie Pan Jezus jest wystawiony w Najświętszym Sakramencie.

Dzień skupienia w Niepokalanowie

Październikowy miesiąc adoracji podsumujemy 28 października w Niepokalanowie. O godzinie 10.00 (w sali św. Bonawentury – pod ołtarzem polowym) rozpoczniemy dzień skupienia. W planie: Msza święta, wspólna modlitwa, świadectwa, konferencje oraz integracja. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału! 🙂

Więcej informacji na stronie dzieła JA JESTEM.