Spotkanie wielbieniowo-integracyjne RCS

Z ogromną radością zapraszamy Was na spotkanie RCS w nowej odsłonie! Zapraszamy na spotkanie wielbieniowo-integracyjne w długi weekend czerwcowy!

Termin: 08-11.06.2023

Miejsce: Ośrodek Aktywnego Wypoczynku Sun Sport, Mrówki

Mrówki-Kownaty PL, 62-550 Mrówki

Rozpoczniemy z mocą w Boże Ciało koncertem uwielbienia nad brzegiem jeziora Wilczyńskiego otoczonego przepięknymi lasami. Koncert poprowadzą muzycy z naszej wspólnoty.

W kolejne dni oprócz wielbienia nie zabraknie również czasu na formację! Będziemy gościć księdza Teodora Sawielewicza (Teobańkologia), który poprowadzi dla nas konferencje oraz małżeństwo – Agnieszka i Łukasz Czechyra, którzy zaproszą nas na warsztaty i podzielą się z nami swoim świadectwem!

W nocy z czwartku na piątek oraz z piątku na sobotę zaprosimy Was, tradycyjnie, na adorację Najświętszego Sakramentu.

Nie możemy się już doczekać wieczorów sportowo-integracyjnych! Profesjonalna kadra ośrodka Sun Sport zadba o to, aby nikt się nie nudził! Kajaki, park wodny, eurojump czy strzelectwo to tylko część atrakcji, które czekają na nas w ośrodku w Mrówkach. Z pewnością każdy wybierze coś dla siebie.

Na zakończenie naszego weekendu nie zabraknie również imprezy tanecznej. ❤️ W sobotę odbędzie się BAL. Szczegóły dotyczące dress codu zostaną przesłane do uczestników. 😉

Serdecznie zapraszamy osoby w wieku 18-40 lat. Postaramy się zachować parytet płci. 😊

Zapowiada się weekend pełen wrażeń!

Wierzymy, że to wydarzenie zagości już na stałe w naszym RCSowym kalendarium. 😊

Aby się zapisać, kliknij na link z FORMULARZEM REJESTRACYJNYM.

Zgłoszenia do 21.05.2023.

Po wypełnieniu formularza w ciągu kilku dni, prześlemy maila z potwierdzeniem zgłoszenia oraz informacjami organizacyjnymi.

Pełny koszt uczestnictwa: 550 zł

Wydarzenie na FB.

Zapraszamy serdecznie 😊
RCS Poznań

Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami: