Mrówki 2024

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Bardzo się cieszymy, że ponownie możemy Was zaprosić na spotkanie wielbieniowo-integracyjne w Mrówkach. Podobnie jak w zeszłym roku, pragniemy oddawać chwałę Bogu i wzmacniać więzi między nami w pięknych okolicznościach przyrody.

Termin: 30.05 – 02.06.2024

Miejsce: Ośrodek Aktywnego Wypoczynku Sun Sport, Mrówki
Mrówki-Kownaty, 62-550 Mrówki

Rozpoczniemy koncertem uwielbienia w wieczór Uroczystości Bożego Ciała nad brzegiem jeziora Wilczyńskiego. Koncert poprowadzą muzycy z naszej wspólnoty.

W kolejne dni nie zabraknie czasu na inspirującą formację. Jesteśmy wdzięczni, że po raz kolejny możemy gościć na naszym spotkaniu księdza Teodora Sawielewicza (Teobańkologia), który poprowadzi dla nas niezwykłe konferencje. Ale to nie koniec niespodzianek! Już wkrótce podamy kolejnych prelegentów, którzy z pewnością wzbogacą nasze spotkanie jeszcze bardziej 😉 W nocy tradycyjnie zaprosimy Was na adorację Najświętszego Sakramentu.

Nie możemy się już doczekać wspólnych aktywności sportowych, kajaki, park wodny, eurojump, strzelectwo czy łucznictwo to tylko część atrakcji, które czekają na nas w ośrodku w Mrówkach. Bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie.

W sobotę zamiast nocnej adoracji odbędzie się impreza taneczna. W tym roku zachęcamy do przygotowania przebrania. Pozwólmy sobie na chwilę beztroski i radości, celebrując Dzień Dziecka razem 😊

Serdecznie zapraszamy osoby w wieku 18-39 lat. Postaramy się zachować parytet płci.

Zapowiada się weekend pełen wrażeń! To będzie uczta dla ciała i dla ducha!

Aby się zapisać kliknij w link: TUTAJ

Na zgłoszenia czekamy do 15.05.2024.

Pełen koszt uczestnictwa: 700 zł

Kontakt: rcspoznan@gmail.com