Lokalne spotkania RCS

BIAŁYSTOK – archidiecezja białostocka
Spotkania RCS odbywają się na ul. Poleskiej 42 w Białymstoku.
FB: RCS Białystok

BYDGOSZCZ – diecezja bydgoska
Spotkania RCS w Bydgoszczy odbywają się w każdą środę o godzinie 18:00 (Msza w kościele, później spotkanie w salce) w parafii pw. św. Andrzeja Boboli (OO. Jezuitów), Pl. Kościeleckich 7.
FB: RCS Bydgoszcz

Busko-Zdrój – diecezja kieliecka
Spotkania RCS w Busku-Zdrój odbywają się w 1. i 3. niedzielę miesiąca – Spotkanie formacyjne, godz. 18:00 Sala parafialna przy kościele św. Brata Alberta w Busku-Zdroju.
FB: RCS Busko-Zdrój

CZĘSTOCHOWA – archidiecezja częstochowska
Spotkania RCS odbywają się w 2. i 4. czwartek miesiąca o godzinie 19:00.
Miejsce spotkania: Siostry Urszulanki UR, 3 Maja 2/4 Częstochowa.
FB: RCS Czestochowa

GDAŃSK 1 – Przymorze (RCS Trójmiasto)
Spotkania odbywają się w piątki w parafii św. Józefa w Gdańsku, ul. Jagiellońska 9 (budynek plebanii). Rozpoczynają się Mszą św. w kościele o 18:30, po Mszy zbieramy się przed kościołem i przechodzimy do salki na plebanii na spotkanie formacyjne.
Zapraszamy!
FB: RCS Trójmiasto

GDAŃSK 2 – Orunia (RCS Trójmiasto)
Spotkania odbywają się co drugi poniedziałek w parafii Świętej Jadwigi Królowej w Gdańsku, ul. Krzemowa 3. Rozpoczynają się Mszą św. w kościele o 18, około godziny 19 zaczyna się spotkanie formacyjne w salce na plebanii. Zapraszamy!
FB: RCS Trójmiasto

GLIWICERCSM – diecezja gliwicka
Spotkania odbywają się w każdą trzecią sobotę miesiąca o godz. 16:30 Parafia MB Częstochowskiej w Gliwicach-Trynku, ul. Kilińskiego 2

KALISZ – diecezja kaliska
Spotkania odbywają się w piątki o godzinie 18.00 Msza święta w Sanktuarium św. Józefa i następnie spotkanie w salce.
Więcej informacji na FB: RCS Kalisz

KATOWICE – archidiecezja katowicka
Spotkania odbywają się w piątki (18:00 Msza Św. i 19:00 spotkanie) przy Kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, na ul. Granicznej 26 w Katowicach.
Bliższe informacje na FB: RCS Katowice.

KĘDZIERZYN-KOŹLE – diecezja opolska
Spotkania RCS w Kędzierzynie-Koźlu odbywają się w parafii p. w. Wniebowzięcia NMP (niedaleko dworca autobusowego PKS, w każdy 2 i 4 czwartek miesiąca o godz. 19.00.

KIELCE – diecezja kielecka
Spotkania RCS w Kielcach odbywają się w 1. poniedziałki miesiąca godz. 18:30 Msza św. i Adoracja Najświętszego Sakramentu w Rektoralnym Kościele Akademickim im. Jana Pawła II, 3. poniedziałek miesiąca godz. 19:15 spotkanie formacyjne w Auli Centrum Duszpasterskiego Wesoła 54, a w trzecie – spotkanie formacyjne. Opiekunem jest ks. Dariusz Węgrzyn.
FB: RCS Kielce
Zapraszamy!

KRAKÓW 1 – archidiecezja krakowska RCSM
RCSM w Krakowie spotyka się raz w miesiącu przy parafii Najświętszego Salwatora ul. Kościuszki 88, najbliższe spotkanie będzie w soboty o godz. 15.30 adoracja, 16.00-18.00 spotkanie formacyjne.
Więcej szczegółów: Parafia Salwator

KRAKÓW 2 – archidiecezja krakowska
Spotkania przy parafii Pana Jezusa Dobrego Pasterza (ul. Dobrego Pasterza 4).
Termin spotkań: czwartek, o godz. 19.00, kawiarenka akademicka (ostatni czwartek miesiąca – adoracja o godz. 20.00 i Msza św. o godz. 21.37 w Kościele św. Wojciecha na Rynku Głównym w Krakowie).
FB: RCS Kraków

LUBLIN  – archidiecezja lubelska
Spotkania odbywają się w niedzielę, o godz. 17:00 Msza Św., a następnie o spotkanie w salce parafialne o godz. 18.00 w salce przy Parafii pw. Świętego Józefa w Lublinie przy ul. Filaretów 7.
Informacje o spotkaniach są na Facebooku na stronie: RCS Lublin

ŁASK – archidiecezja łódzka
Spotkania obywają się w sobotę w domu Sióstr Sercanek, ul. Kościuszki 20.
Więcej informacji na FB: RCS Łask

ŁÓDŹ – archidiecezja łódzka
Spotkania odbywają się w każdy czwartek, o godz. 19, zazwyczaj w Wydziale Duszpasterstwa Młodzieży (ul. Skorupki 13/1), ale polecamy na bieżąco sprawdzanie informacji udostępnianych na stronie na facebooku, bo miejsce zmienia się w zależności od charakteru spotkania.
FB: RCS Łódź

MILÓWKA – diecezja bielsko-żywiecka
Spotkania wspólnoty RCS w I i III środę miesiąca, po Mszy świętej wieczornej. Msza św. o godz. 18:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

FB: RCS Milówka

OPOLE – diecezja opolska
Spotkania RCS odbywają się w Duszpasterstwie Akademickim Resurrexit (ul. Drzymały 1a – wejście do DA znajduje się za kościołem seminaryjno-akademickim).
FB: RCS Opole

POZNAŃ – archidiecezja poznańska
Spotkania wspólnoty RCS odbywają się w poniedziałki, godz. 18.00 Msza św. w kościele Małgorzaty przy Rynku Śródeckim, ok. 19.00 spotkanie formacyjne w Labolatorium Wiary (wejście od ul. Dziekańskiej).
FB: RCS Poznań

POZNAŃ – archidiecezja poznańska RCSM1
Spotkania wspólnoty RCSM odbywają się zwykle w 3.piątek miesiąca. Godz. 17:30 adoracja, godz. 18 Msza Święta – Kaplica Błogosławionej Karoliny K. w Dopiewcu koło Poznania. Czasami ulega zmianie lokalizacja.

POZNAŃ – archidiecezja poznańska RCSM2
Spotkania wspólnoty RCSM odbywają się w ostatnie piątki miesiąca. O godz.17.30 – Możliwość spowiedzi św. i adoracji Najświętszego Sakramentu, 18.00 – Msza św.w kościele św. Antoniego Padewskiego, ul. św. Antoniego 50, Poznań – Starołęka, 19.00 – wykład i spotkanie integracyjne (w domu parafialnym).
FB: RCSM Poznań

PRZEMYŚL – archidiecezja przemyska
Pierwsze spotkanie wspólnoty: 22 listopada 2023 r., g. 17.30, w Collegium Marianum Centrum Formacji Ruchu Światło-Życie, ul. Biskupa Pelczara 4. Kolejne spotkania w środy: 13 grudnia, 7 stycznia – Niedziela Chrztu Pańskiego – odpust w kaplicy, spotkanie kolędowe z RAM, 14 lutego, , 13 marca, 17 kwietnia), 22 maja, 18 września. Więcej informacji na FB.

FB: RCS Przemyśl

REDA – archidiecezja gdańska
Spotkania formacyjne RCS w Redzie ruszą od października 2022 r. w parafii św. Antoniego Padewskiego, ul. Franciszka Fenikowskiego 4.
Wkrótce więcej informacji o spotkaniach na FB: RCS Reda

TARNÓW – diecezja tarnowska
Spotkania formacyjne RCS w Tarnowie odbywają się w drugie i czwarte czwartki miesiąca w salce Duszpasterstwa Akademickiego Tratwa przy kościele św. Józefa (ul. Dwernickiego 1). O godz. 19.00 – Eucharystia, po czym spotkanie.
W trzecie środy miesiąca organizujemy Akademię Sztuki Kochania – cykl 7 spotkań o nauce kochania i sztuce budowania trwałych relacji damsko-męskich.
Natomiast w każdy pierwszy piątek miesiąca:
18.30 – Różaniec
19.00 – Eucharystia
20.00 – Czuwanie, Adoracja Jezusa (od 21.00 – Nocna Adoracja w ciszy zakończona w sobotę o 6:00 Eucharystią i wspólnym śniadaniem)
Więcej informacji na FB: RCS Tarnów

Teresin-Niepokalanów – archidiecezja warszawska
Spotkania formacyjne RCS w Niepokalanowie odbywają się w poniedziałki 18.30 Msza Święta w domu parafialnym – 1 tydzień m—ca, adoracja – 2 tydzień m-ca, modlitwa Słowem Bożym – 3. tydzień 19.00 spotkanie / Godz. 18.30 – spotkanie integracyjne/ wspólne wyjście. Dom Parafialny w Niepokalanowie (ul. Kolbego 5 – wejście od głównej drogi).

WARSZAWA 1 – diecezja warszawsko-praska
Spotkania odbywają się w środy o 18.00, przy Katedrze warszawsko-praskiej św. Floriana, ul. Floriańska 3; Rozpoczęcie Mszą św. w Katedrze, potem spotkanie w sali.
[Jest to grupa, która wcześniej spotykała się przy Sanktuarium św. Andrzeja Boboli u oo. jezuitów na ul. Rakowieckiej].
FB: RCS Warszawa

WARSZAWA 2 – Bielany – archidiecezja warszawska
Spotkania odbywają się w poniedziałki o  19.00 w parafii pw. św. Marii Magdaleny, ul. Wólczyńska 64, w sali parafialnej (budynek przy plebanii).
FB: RCS Warszawa-Bielany

WROCŁAW – archidiecezja wrocławska
Wrocławska grupa RCS spotyka się w każdy czwartek miesiąca o godzinie 19:00 w salce na ul. św Józefa 1/3. Wspólnie adorujemy Pana Jezusa na adoracji, dzielimy się Słowem Bożym w małych grupach, słuchamy konferencji i wrastamy do czystej miłości! Przyjdź do nas, poznaj fajnych ludzi. Formuj się razem z nami! Naszym celem jest Pan Jezus. Grupę prowadzą animatorzy oraz ks. Michał Piechota– salezjanin.
Animatorzy RCS Wrocław
FB: RCS Wrocław