Trwajcie w miłości nr 1-2022

Kochane RCSiaki!

Oddajemy w wasze ręce pierwszy numer katolickiego dwumiesięcznika ewangelizacyjnego „Trwajcie w miłości”, który stanowi kontynuację misji czasopisma „Miłujcie się!”. Jest on redagowany przez ten sam zespół redakcyjny, który pragnie zachować ewangelizacyjny i misyjny charakter naszego pisma. „Trwajcie w miłości” to pismo formacyjne Ruchu Czystych Serc, dlatego z całego serca zachęcamy Was do jego lektury!

W numerze 1-2022 „Trwajcie w miłości”:

  • „Fakt Bożego Narodzenia” – artykuł wyjaśniający, dlaczego wcielenie Chrystusa to przełomowe wydarzenie w historii świata i fundament chrześcijaństwa.
  • Chiara Petrillo poświęciła własne życie, by ratować życie swojego nienarodzonego dziecka. Jej świadectwo ukazuje moc płynącą z wiary i miłości.
  • Niezwykłe nawrócenie Anthonego Levatino – byłego aborcjonisty, który zaangażował się w obronę życia. Jako ginekolog-położnik obala proaborcyjne mity.
  • Jak rozmawiać z parami, które chcą zamieszkać razem bez ślubu albo już ze sobą mieszkają? Na pytanie odpowiada Jacek Pulikowski, od ponad 40 lat pracujący w poradni małżeńskiej.
  • „Dekalog życia w czystości” – praktyczne porady, które wskazują, jak walczyć z grzechem i zdobywać prawdziwą wolność.
Uwaga: złożone kiedyś zamówienie na „Miłujcie się!” NIE przenosi się automatycznie na zamówienie „Trwajcie w miłości”. Dlatego każdego Czytelnika prosimy o złożenie u nas nowego zamówienia – na „Trwajcie w miłości”.

Zamów czasopismo „Trwajcie w miłości” już dziś! 🙂